| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Smart E27 | A60 | 2200-6500 Kelvin | 900 Lumen |
| Zīmols | NORDLUX |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energoefektivitātes klase | |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 753158 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Krāsu temperatūra | 2200-6500 K |
| Lampas jauda | 7 W |
| Gaismas plūsma | 900 lm |
| Stara leņķis | 240 ° |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5704924006906 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5708839006907 |
| Krāsu korpuss | Balts |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP23 |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 15000 h |