| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Smart GU10 | A60 | 2200-6500 Kelvin | 300 Lumen |
| Zīmols | NORDLUX |
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | GU10 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Krāsu temperatūra | 2200-6500 K |
| Lampas jauda | 4.5 W |
| Gaismas plūsma | 300 lm |
| Stara leņķis | 36 ° |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5701581495487 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5701581495395 |
| Krāsu korpuss | Citi |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP23 |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 25000 h |