| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Small Energy Station BKV 2/4 G IP44 |
| Zīmols | Brennenstuhl |
| Kategorijas |
Iepriekš samontēti sadales bloki
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC000484 |
| Modelis | Mobilais gala sadalītājs |
| Nominālā strāva | 16 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4007123075539 |
| Platums | 255 mm |
| Augstums | 355 mm |
| Dziļums | 190 mm |
| Galvenais slēdzis | Nav |
| Kontaktligzdu skaits ar aizsargkontaktu (F tips) | 4 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP44 |
| Miniatūru slēdžu skaits | 0 |