| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SLN2/SLOIN COV MRC L3250 PC - Cover |
| Zīmols | Zumtobel |
| Kategorijas |
Gaismekļu piederumi
|
| Izcelsmes valsts* | AT |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002558 |
| Krāsa | Citi |
| Platums | 65 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Citi |
| Garums | 3400 mm |
| Augstums/dziļums | 1 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5037319533238, 5037319533238 |