| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SLIP-ON FILTER, ORANGE FOR SEB 8 ADR |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002558 |
| Krāsa | Oranža |
| Platums | 0 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Krāsu filtrs |
| Diametrs | 107 mm |
| Garums | 143 mm |
| Augstums/dziļums | 54 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Sega veida | Citi |
| Gaismas izvads | Tiešais |
| Gaismas koplietošana | Simetrisks |
| Režģis perforēts | No |
| Atstarotājs perforēts | No |
| Režģa/atstarotāja dizains | Citi |
| Gaismas sadalītājs | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250217423062 |