| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SLIM Circular Microwave Presence Sensor LED Lamp 20W-40W, 2200Lm-4400Lm, CCT 2700-6500K, D36, 1-4m IP66 IK10 |
| Zīmols | THORGEON |
| Kategorijas |
Sienas un griestu gaismekļi
|
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Platums | 360 mm |
| Garums | 360 mm |
| Augstums/dziļums | 50 mm |
| Trieciena stiprums | IK10 |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP66 |
| Krāsu temperatūra | 2700-6500 K |
| Maks. sistēmas jauda | 40 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4752280011608 |
| Sprieguma veids | AC |
Detection Range: 360°
Power Source: 220-240V/AC
Rated Load: 20W (2200LM), 25W (2750LM), 30W (3300LM), 35W (3850LM), 40W (4400LM) (adjustable)
Stand-by Dimming Level: 7%
Stand-by Period: 0s, 90s, 5min, 10min, 30min, +∞(adjustable)
Detection Distance: 1-4m (radius), adjustable
Time Delay:10sec±3sec to 12min±1min
Ambient Light: <3-2000LUX
CCT: 2700K, 3000K, 4000K, 5000K, 6500K(adjustable)
IP66, IK10