| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SLFLEXSMP 020W 740 RV25STN08 WAC2O1LEDV |
| Zīmols | LEDVANCE |
| Kategorijas |
Ielu un parku apgaismojums
|
| ETIM | EC000062 |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Maks. sistēmas jauda | 20 W |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 2900 lm |
| Gaismekļu efektivitāte | 145 lm/W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4099854792526, 4099854792526 |
| Nominālā strāva | 92 mA |