SL 5.08HC/02/180B 4.5SN BK BX image 1
SL 5.08HC/02/180B 4.5SN BK BX image 2
SL 5.08HC/02/180B 4.5SN BK BX image 3
SL 5.08HC/02/180B 4.5SN BK BX image 4
SL 5.08HC/02/180B 4.5SN BK BX thumbnail 1
SL 5.08HC/02/180B 4.5SN BK BX thumbnail 2
SL 5.08HC/02/180B 4.5SN BK BX thumbnail 3
SL 5.08HC/02/180B 4.5SN BK BX thumbnail 4
PCB plug-in connector (board connection), 5.08 mm, Number of poles: 2,
Tikai pasūtījums Minimālais pasūtījuma daudzums: 100
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 4050118561753
MPN: 2551440000
Kaste: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums SL 5.08HC/02/180B 4.5SN BK BX
Zīmols Weidmüller
Kategorijas PCB savienotāji un spailes
Izcelsmes valsts* DE
Harmonizētās sistēmas kods 8536 6990 00
ETIM EC002637
Savienojuma veids Elastīgs PCB savienotājs
Nominālais spriegums 320 V
Stabu skaits 2
Darbības temperatūra -50-100 °C
Nominālais pārsprieguma spriegums 4 kV
Elektriskā pieslēguma veids THR savienojums
Savienotāja modelis Fiksēts savienotājs
Leņķa PCB/kontakts 90° (vertikāli uz augšu)
Nominālā strāva In 21 A
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4050118561753
Citi tehniskie dati
Krāsu korpuss Melns
Kontakta veids Tapa
Stiprinājuma veids Lodēšana
Izolācijas materiāla uzliesmojamības klase saskaņā ar UL94 V0
Kontaktvirsmas materiāls Skārda
Virssprieguma kategorija II
Piesārņojuma pakāpe 2
Garuma tapa 4.5 mm
Moduļu atstatuma savienojumi 5.08 mm
Spraudņa kontaktu rindu skaits 1
Aplīmēšanas veids Citi
Moduļu atstatuma kontakti 5.08 mm