| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SKL-ER50DBU End piece right 50mm |
| Zīmols | OBO Bettermann |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3925 9020 00 |
| ETIM | EC000850 |
| Krāsa | Citi |
| Modelis | Pa labi |
| Augstums | 50 mm |
| Dziļums | 20 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Blīvējuma lūpu vāks | Nav |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4012196463350 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4012196463367 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 4012197129163 |
| Nesatur halogēnus | No |
| Ar paklāja apmali | No |
| Iepriekšēja štancēšana | No |
| Dekorācija | Nav |