| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SK VARIO INSERT FAN (3 FANS) |
| Zīmols | Rittal |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8414 5915 00 |
| ETIM | EC000320 |
| Skaļuma plūsma, brīva pūtīšana | 480 m³/h |
| Darba spriegums pie AC 50 Hz | 104-126 V |
| Darba spriegums pie maiņstrāvas 60 Hz | 104-126 V |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4028177041646 |
| Montāžas metode | Montāža ar skrūvēm |
| Krāsa | Pelēks |
| Platums | 482.6 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Dziļums | 214 mm |
| RAL numurs | 7035 |
| Sprieguma veids | AC |
| Piemērots 19 collu statīva uzstādīšanai | Yes |
| Fanu skaits | 1 |
| EMC versija | No |
| Ar filtru | No |
| Jumta ventilators | No |
| Iebūvēts kā iebīdāms ventilators | Yes |
| Gaisa cirkulators | Yes |
| Piemērots iebūvējamai sienā | No |