| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SK RTT blue e COOLING UNIT ROOF 500W |
| Zīmols | Rittal |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8415 8200 00 |
| ETIM | EC000855 |
| Darba spriegums pie AC 50 Hz | 104-126 V |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4028177380011 |
| Platums | 597 mm |
| Modelis | Citi |
| Augstums | 417 mm |
| Dziļums | 380 mm |
| Sprieguma veids | AC |
| Ar sildīšanas funkciju | No |
| Ar temperatūras kontroli | Yes |
| Funkciju galvenais/pakalpojums | Yes |
| Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā | 10-55 °C |
| Darba spriegums pie maiņstrāvas 60 Hz | 104-126 V |
| Kopējā dzesēšanas jauda saskaņā ar EN 14511 pie 35/35 °C | 500 W |
| Regulējams ātrums | No |