| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SIVACON S4 frame, H: 2000mm, W: 1200mm, D: 800mm |
| Zīmols | Siemens |
| Kategorijas |
Elektrības korpusi un sadalnes
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC000261 |
| Termiskā izkliede (Delta T = 20 K) saskaņā ar IEC/TR 60890 | 0 W |
| Maks. Korpusa pieļaujamā slodze saskaņā ar IEC 62208 | 0 N |
| Maks. pieļaujamā durvju(-u) slodze saskaņā ar IEC 62208 | 0 N |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4042948170656 |
| Platums | 1200 mm |
| Augstums | 2000 mm |
| Dziļums | 800 mm |
| RAL numurs | 0 |
| Ar montāžas plāksni | No |
| Durvju skaits | 0 |
| Slēdzeņu skaits | 0 |
| Piemērots montāžai pie sienas | No |
| EMC versija | No |
| Ar stiklotām durvīm | No |
| Savienojams | Yes |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Piemērots āra uzstādīšanai | No |
| Piemērots metriskai montāžai | No |
| Montāžas plāksnes dziļums regulējams | No |
| Ar ventilācijas durvīm | No |
| Ar aizmugurējām durvīm | No |
| Piemērots iebūvējamai sienā | No |
| Slīpa jumts | No |
| Statu stiprinājums | No |
| Aizsardzības pakāpe (NEMA) | Citi |
| Maks. pieļaujamā montāžas plāksnes slodze saskaņā ar IEC 62208 | 0 N |
| Grīdas sienas modelis | No |
| Atdalīts | No |
| Stūra modelis | Yes |
| Starpposma montāža | No |