SIRIUS soft starter Values at 500 V, 40 °C standard: 77 A, 45 kW Inside-delta: 3RW4426-3BC45
Pārtraukts
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 4011209627062
MPN: 3RW4426-3BC45
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums SIRIUS soft starter Values at 500 V, 40 °C standard: 77 A, 45 kW Inside-delta: 3RW4426-3BC45
Zīmols Siemens
Kategorijas Mīkstā palaidēja ierīces
ETIM EC000640
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4011209627062
Apraksts
SIRIUS soft starter Values at 500 V, 40 °C standard: 77 A, 45 kW Inside-delta: 133 A, 90 kW 400-600 V AC, 230 V AC spring-type terminals