| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SIRENE BLANCHE CLASSE B 95dB ETANC IP65 |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC001354 |
| Nominālais spriegums | 60 V |
| Strāvas veids | DC |
| Elektrības patēriņš | 0.009 A |
| Toņu skaits | 32 |
| Ar kontaktu | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3660191304409 |
| Krāsu korpuss | Balts |
| Mājokļa materiāls | Citi |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP65 |