| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SIPLUS S7-300 FM350-1 based on 6ES7350-1AH03-0AE0 with conformal coating, -25…+60 °C, counter module counter functions |
| Zīmols | Siemens |
| Kategorijas |
PLC Units & I/O Modules
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9091 00 |
| Piemērots drošības funkcijām | No |
| Funkciju skaits | 0 |
| Piemērots skaitīšanai | Yes |
| Piemērots vienas ass pozicionēšanai | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4042948368053 |
| Platums | 40 mm |
| Augstums | 125 mm |
| Dziļums | 120 mm |
| Atlaišana | No |
| Piemērots svēršanai | No |
| Piemērots metināšanas kontrolei | No |
| Piemērots spiediena kontrolei | No |
| Piemērots NC | No |
| Piemērots SSI | No |
| Piemērots elektroniskai pozicionēšanai | No |
| Piemērots CNC | No |
| Piemērots pakāpeniskai datu noteikšanai | Yes |
| Piemērots absolūtās vērtības noteikšanai | No |
| Piemērots plūsmas regulatoram | No |
| Piemērots plūsmas mērīšanai | No |
| Piemērots ceļa kontrolierim | No |
| Piemērots kameras kontrolierim | No |
| Piemērots lidojošam zāģim | No |
| Piemērots vairāku asu vadībai | No |
| Piemērots vienas ass kontrolierim | No |
| Piemērots vairāku asu pozicionēšanai | No |
| Sprādziendrošības kategorija gāzei | ATEX gāzu aizsardzība, Cat. 3G |
| Eksplozijas drošības kategorija putekļiem | Nav |
| Papildu darbības aģents (ex ia) | No |
| Papildu darbības aģents (Ex ib) | No |
| Piemērots temperatūras kontrolei | No |