SIMOTICS M compact synchronous motor 2500 r/min, 84 kW 320...1PH8165-2DL00-0BA1 image 1
SIMOTICS M compact synchronous motor 2500 r/min, 84 kW 320...1PH8165-2DL00-0BA1
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 0804766671005
MPN: 1PH8165-2DL00-0BA1
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums SIMOTICS M compact synchronous motor 2500 r/min, 84 kW 320...1PH8165-2DL00-0BA1
Zīmols Siemens
Kategorijas Standarta elektrodzinēji
ETIM EC001851
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 0804766671005
Apraksts
SIMOTICS M compact synchronous motor 2500 r/min, 84 kW 320 Nm, 148 A, 370 V 2800 r/min, 87 kW 300 Nm, 138 A, 410 V 3000 r/min, 89 kW 285 Nm, 131 A, 440 V forced ventilation; direction of air flow DE--> NDE; IP55 degree of protection Incremental encoder 22-bit with commutation position (encoder IC22DQ) with DRIVE-CLiQ interface DESIGN IM B3 (IM V5, IM V6) PLAIN SHAFT WITHOUT FITTED KEY; BEARING: STANDARD WITH FIXED BEARING, VIBRATION SEVERITY GRADE R/A; SHAFT AND FLANGE ACCURACY: R TERMINAL BOX (ABOVE) CABLE ENTRY ON THE RIGHT SIGNAL CONNECTION D-END