SIMOTICS M compact asynchronous motor 4500 r/min 4.8 kW 10.2...1PH8083-1DN00-0GE1 image 1
SIMOTICS M compact asynchronous motor 4500 r/min 4.8 kW 10.2...1PH8083-1DN00-0GE1
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 0195125381506
MPN: 1PH8083-1DN00-0GE1
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums SIMOTICS M compact asynchronous motor 4500 r/min 4.8 kW 10.2...1PH8083-1DN00-0GE1
Zīmols Siemens
Kategorijas Standarta elektrodzinēji
ETIM EC001851
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 0195125381506
Apraksts
SIMOTICS M compact asynchronous motor 4500 r/min 4.8 kW 10.2 Nm 17 A 300 V 5000 r/min 5.3 kW 10.1 Nm 17 A 335 V 5500 r/min 5.5 kW 9.6 Nm 16.5 A 350 V 6000 r/min 5 kW 8 Nm 15.9 A 382 V forced ventilation; direction of air flow DE--> NDE; IP55 degree of protection Incremental encoder 22-bit with commutation position (encoder IC22DQ) with DRIVE-CLiQ interface DESIGN IM B3 (IM V5, IM V6) PLAIN SHAFT WITHOUT FITTED KEY; BEARING: STANDARD, VIBRATION SEVERITY GRADE R/A; SHAFT AND FLANGE ACCURACY: R POWER CONNECTOR (ABOVE) CABLE ENTRY ON THE RIGHT SIGNAL CONNECTION D-END