SIMOTICS M compact asynchronous motor 1500 r/min, 130 kW, 828...1PH8226-1DF00-0BB1 image 1
SIMOTICS M compact asynchronous motor 1500 r/min, 130 kW, 828...1PH8226-1DF00-0BB1
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 0804766788307
MPN: 1PH8226-1DF00-0BB1
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums SIMOTICS M compact asynchronous motor 1500 r/min, 130 kW, 828...1PH8226-1DF00-0BB1
Zīmols Siemens
Kategorijas Standarta elektrodzinēji
ETIM EC001851
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 0804766788307
Apraksts
SIMOTICS M compact asynchronous motor 1500 r/min, 130 kW, 828 Nm, 270 A, 340 V 1750 r/min, 135 kW, 737 Nm, 250 A, 395 V 2000 r/min, 153 kW, 731 Nm, 254 A, 450 V forced ventilation direction of air flow DE-->NDE IP55 degree of protection Incremental encoder 22-bit with commutation position (encoder IC22DQ) with DRIVE-CLiQ interface DESIGN IM B3 (IMB6, IMB7, IMB8, IMV6) PLAIN SHAFT WITHOUT FITTED KEY; BEARING: STANDARD VIBRATION SEVERITY GRADE R/A; SHAFT A.FLANGE ACCURACY GR. R TERMINAL BOX (ABOVE) CABLE ENTRY ON THE LEFT SIGNAL CONNECTION D-END