SIMOTICS M compact asynchronous motor 1000 r/min 12 kW 115...1PH8133-1DD02-0HE1 image 1
SIMOTICS M compact asynchronous motor 1000 r/min 12 kW 115...1PH8133-1DD02-0HE1
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 0195125263420
MPN: 1PH8133-1DD02-0HE1
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums SIMOTICS M compact asynchronous motor 1000 r/min 12 kW 115...1PH8133-1DD02-0HE1
Zīmols Siemens
Kategorijas Standarta elektrodzinēji
ETIM EC001851
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 0195125263420
Apraksts
SIMOTICS M compact asynchronous motor 1000 r/min 12 kW 115 Nm 30 A 319 V 1150 r/min 13.5 kW 112 Nm 29 A 361 V 1350 r/min 15 kW 106 Nm 28 A 417 V 1500 r/min 16.6 kW 106 Nm 28 A 459 V forced ventilation; direction of air flow DE--> NDE; IP55 degree of protection Incremental encoder 22-bit with commutation position (encoder IC22DQ) with DRIVE-CLiQ interface DESIGN IM B5 (IMV 1,IM V3) PLAIN SHAFT WITHOUT FITTED KEY; BEARING: STANDARD, VIBRATION SEVERITY GRADE: S/A, SHAFT AND FLANGE ACCURACY: R POWER CONNECTOR (ABOVE) CABLE ENTRY ON THE RIGHT SIGNAL CONNECTION D-END