SIMATIC ET 200S TM-P15N23-A0 FastConnect
Piegādātāja krājumā Pārtraukts
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 4025515068952
MPN: 6ES7193-4CD70-0AA0
Kaste: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums SIMATIC ET 200S TM-P15N23-A0 FastConnect
Zīmols Siemens
Kategorijas Industriālie lauka kopnes moduļi
Izcelsmes valsts* PL
Harmonizētās sistēmas kods 8538 9099 00
ETIM EC001598
Sprieguma veids (ieejas spriegums) AC/DC
Ar integrētu barošanas avotu No
Izejas spriegums pie maiņstrāvas 50 Hz 120-230 V
Izejas spriegums pie maiņstrāvas 60 Hz 120-230 V
Izejas spriegums DC 24-48 V
Ieejas spriegums pie AC 50 Hz 120-230 V
Ieejas spriegums pie maiņstrāvas 60 Hz 120-230 V
Ieejas spriegums DC 24-48 V
Maks. izejas strāva AC 50 Hz 10 A
Maks. izejas strāva AC 60 Hz 10 A
Maks. izejas strāva DC 10 A
Maks. ieejas strāva AC 50 Hz 10 A
Maks. ieejas strāva AC 60 Hz 10 A
Maks. ieejas strāva DC 10 A
Izejas sprieguma veids AC/DC
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4025515068952
Citi tehniskie dati
Platums 15 mm
Augstums 162 mm
Dziļums 43 mm
Piemērots drošības funkcijām No
Slotu skaits 2
Ar pievienojamiem moduļiem, digitālo I/O No
Ar pievienojamiem moduļiem, analogo I/O No
Ar pievienojamiem moduļiem, sakaru moduļiem No
Ar pievienojamiem moduļiem, funkciju un tehnoloģiju moduļiem No
Ar pievienojamiem moduļiem, centrālajiem moduļiem No
Ar pievienojamiem moduļiem, citiem Yes
Iespējama montāža uz sliedēm Yes
Sprādziendrošības kategorija gāzei ATEX gāzu aizsardzība, Cat. 3G
Eksplozijas drošības kategorija putekļiem Nav
Sistēmas piederums Yes
Papildu darbības aģents (ex ia) No
Papildu darbības aģents (Ex ib) No
Iespējams iebūvēts priekšpusē No
Iespējama montāža uz plaukta No
Montāža pie sienas/tiešā montāža Yes
Apraksts
*** spare part *** SIMATIC DP, Terminal module TM-P15N23-A0 for ET 200S for power modules, 15 mm width, FastConnect terminal, 2x3 terminal connections with terminal access to AUX1, AUX1 interrupted SIMATIC ET 200S is a modularly scalable, distributed I/O system that is specially designed for installation in small control boxes near the machine. The modules can either be plugged directly into an ET 200S IM with CPU functionality or connected to a central controller via PROFINET or PROFIBUS. SIMATIC ET 200S can be expanded with up to 64 I/O modules, which can be inserted in any combination. The system provides a comprehensive range of modules. Many modules are also available with a wide variety of characteristics, which considerably improve the scalability in regard to functionality and price. Thus, in addition to modules with standard functions (ST), modules with an extended range of functions and diagnostics (HF High Feature/ HS High Speed) are also available. The advantage of the ET 200S system is in its ease of application, such as through the capability of swapping modules and terminal boxes during operation. The availability and productivity of the machine are considerably increased due to the so-called "hot swapping".