| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Side controller Plus 2g SDsg |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | LV |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 5080 00 |
| ETIM | EC001588 |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Montāžas metode | Iebūvējams vienā līmenī (apmetums) |
| Krāsa | Citi |
| Biežums | 50-60 Hz |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480918162 |
| Montāžas izkārtojums | Pamata elements ar centrālo pārsegu |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Nominālā strāva | 0 A |
| Kanālu skaits | 0 |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Slodzes veids | Citi |
| Materiāls | Citi |
| Stiprinājuma veids | Montāža ar knaiblīti un skrūvi |
| Gaismas vērtību atmiņa | No |
| Apakšstacijas ieeja | No |
| RAL numurs (līdzīgs) | 0 |
| Piemērojams ar kustību sensoru | No |
| Piemērojams ar pārraides pogu | No |
| Piemērojams ar infrasarkano pogu | No |
| Piemērojams ar klātbūtnes indikatoru | No |
| Piemērojams ar pogu | Yes |
| Piemērojams ar laika slēdzi/taimeri | No |
| Caurspīdīgs | No |
| Min. iebūvētās instalācijas kastes dziļums | 46 mm |