| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Shield terminal D 5.0-11mm nickel- plated brass, for busbars 18x3 mm |
| Zīmols | Dehn |
| Kategorijas |
Spaiļu bloku piederumi
|
| Izcelsmes valsts* | CH |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 9095 00 |
| ETIM | EC002020 |
| Montāžas metode | DIN sliede (augšējā cepures sliede) 35 mm |
| Elektriskā pieslēguma veids | Atsperu savienojums |
| Atļautais kabeļa diametrs | 5-11 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4013364071605, 4013364071605 |
| Platums | 17 mm |
| Augstums | 47 mm |