| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | PC 6-SH-PLATE 2-7,62 - Shield connection |
| Zīmols | Phoenix Contact |
| Kategorijas |
Inline Cable Connectors
|
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| Maks. viena kontakta nominālā strāva | 0 A |
| Min. ievietošanas ciklu skaits | 0 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4063151056759, 4063151056759 |
| Sloksnes garums | 0 mm |
| Diametrs spraudkontakts | 0 mm |