SHARXS HTI 700W/D4/75 SFC10-4 VS1 OSRAM image 1
SHARXS HTI SFC10-4 700W/D4/75
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 31.12.26
EAN: 4008321285232
MPN: 4008321285232
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 2-4 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums SHARXS HTI 700W/D4/75 SFC10-4 VS1 OSRAM
Zīmols OSRAM
Kategorijas Studijas, projekcijas, foto spuldzes
SFC10-4 spuldzes
Izcelsmes valsts* CN
ETIM EC001057
Kontaktligzda SFC10-4
Gaismas plūsma 59000 lm
Kopējais garums 135 mm
Diametrs 21 mm
Lampas spriegums 70 V
Krāsu temperatūra 7500 K
Lampas jauda 700 W
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4008321285232
Citi tehniskie dati
Viegls centra augstums 57.5 mm
ANSI Citi
Gaismas intensitāte 0 cd
Degšanas pozīcija Jebkurš
Loka garums 4 mm
Kvēldiega forma Nav
Kvēldiega garums 0 mm
Tehnoloģija Citi
Atstarotāja diametrs 21 mm