SHARXS HTI 1200W/D7/60 SFC10-4 VS1 OSRAM image 1
SharXS HTI 1200W SFc10-4 Extreme Seal
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 31.12.26
EAN: 4008321285256
MPN: 4008321285256
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 2-4 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums SHARXS HTI 1200W/D7/60 SFC10-4 VS1 OSRAM
Zīmols OSRAM
Kategorijas Studijas, projekcijas, foto spuldzes
SFC10-4 spuldzes
Izcelsmes valsts* CN
ETIM EC001057
Kontaktligzda SFC10-4
Gaismas plūsma 110000 lm
Kopējais garums 136 mm
Diametrs 21 mm
Lampas spriegums 95 V
Krāsu temperatūra 6000 K
Lampas jauda 1200 W
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4008321285256
Citi tehniskie dati
Viegls centra augstums 43000 mm
Gaismas intensitāte 0 cd
Degšanas pozīcija Jebkurš
Loka garums 7 mm
Kvēldiega forma Nav
Kvēldiega garums 0 mm
Tehnoloģija Citi
Atstarotāja diametrs 22 mm