| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Shaft extension 320 mm FCS-LBS 63-630A |
| Zīmols | Hager |
| Kategorijas |
Slēdžu-atvienotāju piederumi
|
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000916 |
| Garums | 320 mm |
| Šķērsgriezuma augstums | 10 mm |
| Šķērsgriezuma platums | 10 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3250613362560, 3250613362560 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3250613362560 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 3250613362560 |