SH202-B25 Miniature Circuit Breaker - 2P - B - 25 A image 1
Miniature circuitbreaker 2 pole,6kA, B Char.
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 4016779631150
MPN: 2CDS212001R0255
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums SH202-B25 Miniature Circuit Breaker - 2P - B - 25 A
Zīmols ABB
Kategorijas Automātslēdži 25A
Izcelsmes valsts* DE
ETIM EC000042
Nominālā strāva 25 A
Nominālais spriegums 400 V
Atbrīvošanas raksturlielums B
Platums moduļu atstarpju skaitā 2
Stabu skaits (kopā) 2
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 230 V 6 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4016779631150
Citi tehniskie dati
Sprieguma veids AC
Iebūvēts dziļums 69 mm
Biežums 50-60 Hz
Nominālais izolācijas spriegums Ui 440 V
Strāvas ierobežošanas klase 3
Virssprieguma kategorija 3
Piesārņojuma pakāpe 2
Sprādziendrošs No
Aizsardzības pakāpe (IP) IP20
Aizsargājamo stabu skaits 2
Vienlaicīgi pārslēdz nulles vadītāju No
Savienojams vadītāja šķērsgriezums ciets kodols 0.75-25 mm²
Savienojams vadītāja šķērsgriezums vairāku vadu 0.75-16 mm²
Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā -25-55 °C
Iegremdēta uzstādīšana No
Iespējams papildus aprīkojums No
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 400 V 6 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 230 V 6 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 400 V 6 kA
Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp 4 kV