| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SF-THEX 4-150 - Screwdriver |
| Zīmols | Phoenix Contact |
| Kategorijas |
Sešstūra skrūvgriezis
|
| Izcelsmes valsts* | CZ |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8205 4000 00 |
| Izolēts | No |
| Kopējais garums | 183 mm |
| Izolācijas aizsardzība 1000 V | No |
| Asmens garums | 150 mm |
| Uzgriežņu atslēgas platums | 4 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4046356662680, 4046356662680 |