| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SF-THEX 10-200 - Screwdriver |
| Zīmols | Phoenix Contact |
| Kategorijas |
Sešstūra skrūvgriezis
|
| Izcelsmes valsts* | CZ |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8205 4000 00 |
| Izolēts | No |
| Kopējais garums | 244 mm |
| Izolācijas aizsardzība 1000 V | No |
| Asmens garums | 200 mm |
| Uzgriežņu atslēgas platums | 10 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4046356662727, 4046356662727 |