| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SET VAN 4 BEVESTIGINGSBEUGELS INOX 304 S |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Assembly Accessories and Parts
|
| Izcelsmes valsts* | ES |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 1000 00 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Dobās sienas komplekts |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480154836 |
| Platums | 75 mm |
| Augstums | 20 mm |
| Dziļums | 9 mm |