| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Set of 8 slot type locking screws for PLS box |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Assembly Accessories and Parts
|
| Izcelsmes valsts* | ES |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Stiprinājuma detaļas/komplekts |
| Materiāls | Plastmasas |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480189593 |
| Platums | 0 mm |
| Augstums | 20 mm |
| Dziļums | 120 mm |