| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Set of 50 back plugs to fill the direct mounting holes on Spacial S3D |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Montāžas komponentes
|
| Izcelsmes valsts* | FR |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC002620 |
| Modelis | Citi |
| Piemērots norobežojošās ēkas platumam | 0 mm |
| Piemērots norobežojuma ēkas dziļumam | 0 mm |
| Piemērots norobežojošās ēkas augstumam | 0 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480428494 |
| Krāsa | Citi |
| Platums | 110 mm |
| Augstums | 120 mm |
| Dziļums | 20 mm |
| RAL numurs | 7035 |
| Maks. kravnesība | 0 kg |
| Materiāls | Plastmasas |