| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Wall fixing lugs set Spacial CRN enclosure 4pcs |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Assembly Accessories and Parts
|
| Izcelsmes valsts* | FR |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Materiāls | Tērauds |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480211522 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3606480211526 |
| Platums | 42 mm |
| Augstums | 74 mm |
| Dziļums | 12 mm |