| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | set of 2 Spacial SM / Spacial SF fixed supports with no rail |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | ES |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC002625 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Citi |
| Materiāls | Tērauds |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480065514 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3606480065514 |
| Platums | 38.4 mm |
| Augstums | 65 mm |
| Dziļums | 50 mm |