| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SES 35037 350x37mm |
| Zīmols | OBO Bettermann |
| Izcelsmes valsts* | HU |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7308 9059 00 |
| ETIM | EC001014 |
| Piemērots iegremdējamiem grīdas kanāliem (slēgts) | Yes |
| Piemērots zemgrīdas kanālam, kas atvērts virs galvas | No |
| Piemērots zemgrīdas kanālam, kas ir aizvērts | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4012195216230 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4012196402854 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 4012197207397 |
| Platums | 350 mm |
| Augstums | 38 mm |