| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | service outlet lid f AK 300mm E09 |
| Zīmols | Hager |
| ETIM | EC002416 |
| Platums | 300 mm |
| Modelis | Vāks vienpusēji slīpēts |
| Funkcija | Standarta |
| Augstums | 70 mm |
| Garums | 400 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4012002243503, 4012002243503 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4012002243503 |
| Materiāls | Tērauds |
| Montāžas atvere | Taisnstūra |
| Montāžas atveru skaits | 1 |
| Ar savienojuma atvēršanu | No |
| Ar izvirzījumu/nobīdi | No |