| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | service outlet box square 125mm lid alu |
| Zīmols | Berker |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7610 9090 00 |
| ETIM | EC000024 |
| Kontaktligzdu skaits ar aizsargkontaktu (F tips) | 1 |
| Ierīces krūzīšu skaits | 0 |
| Piemērots betona uzstādīšanai | No |
| Piemērots zemgrīdas kanālam | Yes |
| Piemērots dobai grīdai | No |
| Piemērots divstāvu iebūvētai | No |
| Vāka modelis | Apaļš |
| Piemērots uzstādīšanai iekštelpās | No |
| Piemērots uzstādīšanai ārpus telpām | No |
| Ar kabeļa izeju vākā | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4012002237922, 4012002237922 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4012002237922 |
| Krāsa | Citi |
| Ar atveramu paklāju | No |
| Aizsargkarkasa paklājs | No |
| Platums ārējā dimensija | 125 mm |
| Iebūvētais platums | 125 mm |
| Garuma ārējā dimensija | 157 mm |
| Iebūvētais garums | 125 mm |
| Min. iebūvēts dziļums | 90 mm |
| Piemērots mitrai tīrīšanai | Yes |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | Citi |
| Piemērots grīdām datortelpās | No |