| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SENSOR SM-T-COM TEMPERATURE |
| Zīmols | Legrand |
| Kategorijas |
UPS and Accessories
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9032 1080 00 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3245063108974 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3414970316028 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 3414970316011 |
| Platums | 70 mm |
| Augstums | 27 mm |
| Dziļums | 70 mm |