| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SAC-4P-M8MS/5-PUR/M8FS 34W S - Sensor/actuator cable |
| Zīmols | Phoenix Contact |
| Kategorijas |
Sensoru/aktuatoru savienojumu kabeļi
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC001855 |
| Stabu skaits | 4 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4046356567336, 4046356567336 |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Kabeļa veids | Daudzkodolu |
| Nominālais spriegums | 48 V |
| Kabeļa garums | 5 m |
| Pārmeklēts | No |
| Atļautā kabeļa ārējā temperatūra montāžas/apstrādes laikā | -25 °C |
| Atļautā kabeļa ārējā temperatūra pēc montāžas bez vibrācijas | -40-80 °C |
| Nepārtrauktības rezistors | 0 mOhm |
| Vulkanizēt | No |
| Kabeļa apvalka materiāls | Citi |
| Elektrības pieslēguma veids, kastes pusē | M8 |
| Elektrības pieslēguma veids, lauka pusē | M8 |
| Pozicionēšanas kabeļa padeve, kastes pusē | Taisni |
| Pozicionēšanas kabeļa padeve, lauka pusē | Taisni |
| Ar LED indikāciju | No |
| Spraudkontakta veids, lauka pusē | Vīriešu (kontaktdakša) |
| Krāsu kabeļa apvalks | Citi |
| Nominālā strāva In | 0 A |
| Spraudkontakta veids, kastītes pusē | Vīriešu (kontaktdakša) |