| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SENSEA.CM B |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002685 |
| Darba spriegums | 230 V |
| Piemērots autobusu savienojumam | No |
| Ar strāvas adapteri | No |
| Radio savienojums | No |
| Integrēts avārijas barošanas avots | No |
| Ārējais interfeiss | No |
| Integrēta numura sastādīšanas ierīce | No |
| Detektoru adrešu skaits | 128 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3660191318109 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža |
| Platums | 400 mm |
| Augstums | 219 mm |
| Dziļums | 482 mm |
| Adresējams | No |
| Akustisko signālu ģeneratoru izeju skaits | 2 |