| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Self-laminating labels for TP printers white |
| Zīmols | WAGO |
| Kategorijas |
Marķēšana, dokumentācija un piederumi
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3919 1080 00 |
| ETIM | EC001288 |
| Krāsa | Balts |
| Pašlīmējošs | Yes |
| Teksts | Nepiespiests |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4045454486198 |
| Platums | 23 mm |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Augstums | 51 mm |
| Diametrs | 12 mm |
| Magnētisks | No |
| Caurspīdīgs | Yes |