| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Selector switch, Harmony XB5, 3 positions |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Vadības slēdži
|
| ETIM | EC001029 |
| Krāsu poga | Melns |
| Slēdžu pozīciju skaits | 3 |
| Elektriskā pieslēguma veids | Skrūvju savienojums |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606485239248 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3606485239246 |
| Cauruma diametrs | 22.5 mm |
| Piemērots apgaismošanai | No |
| Pavasaris-atgriešanās | No |
| Krāsa priekšējais gredzens | Melns |
| Platuma atvēršana | 0 mm |
| Augstuma atvere | 0 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | Citi |
| Ar gaismas avotu | No |
| Materiāls priekšējais gredzens | Plastmasas |
| Ar priekšējo gredzenu | Yes |
| Vadības elementa veids | Īss īss īkšķa rokturis |
| Pārslēgšanas funkcijas fiksēšana | No |
| Kontaktu skaits kā parasti slēgtam kontaktam | 0 |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērtam kontaktam | 2 |
| Kontaktpersonu skaits kā maiņas kontaktpersona | 0 |
| Aizsardzības pakāpe (NEMA) | Citi |