| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Segmented grommet for cables 41 46 55mm |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 4016 9997 00 |
| ETIM | EC000879 |
| Modelis | Citi |
| Kopējais garums | 146 mm |
| Kabeļa ievade | Apaļš |
| Ar spriedzes mazināšanu | No |
| Vītnes izmērs (metriska) | 0 |
| Leņķa modelis | No |
| Piemērots kabeļa diametram | 41-55 mm |
| Urbuma diametrs | 60 mm |
| Sienu biezumam | 3-5 mm |
| Vītnes izmērs PG | 0 |
| Saraušanās tehnika | No |
| Kabeļu skaits | 1 |
| Piemērots kabeļu blīvēšanai | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8711426975378 |
| Krāsa | Melns |
| Ūdensnecaurlaidīgs | No |
| Nesatur halogēnus | No |
| Virsmas aizsardzība | Citi |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Darbības temperatūra | -5-40 °C |
| Materiāls | Plastmasas |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP55 |
| Gastight | No |
| Ugunsizturīgs | No |