| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Sedna plate, single; AMP, MOLEX, KELINE, cat5e, cat6 UTP (wo connector), white |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Rāmji (siwtches & ligzdas)
|
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000013 |
| Krāsa | Balts |
| Nesatur halogēnus | No |
| Materiāla kvalitāte | Termoplasts |
| Materiāls | Plastmasas |
| Montāžas virziens | Horizontāli un vertikāli |
| RAL numurs (līdzīgs) | 0 |
| Caurspīdīgs | No |
| Virsmas apdare | Glancēts |
| Ierīces platums | 71 mm |
| Ierīces augstums | 71 mm |
| Ierīces dziļums | 36 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8690495061376 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8690495061373 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 8690495061377 |