| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Sedna plate, double; AMP, MOLEX, KELINE, cat5e, cat6 UTP (wo connector), beige |
| Zīmols | Schneider Electric |
| ETIM | EC000013 |
| Krāsa | Bēšs |
| Nesatur halogēnus | No |
| Materiāla kvalitāte | Termoplasts |
| Materiāls | Plastmasas |
| Montāžas virziens | Horizontāli un vertikāli |
| RAL numurs (līdzīgs) | 0 |
| Caurspīdīgs | No |
| Virsmas apdare | Glancēts |
| Ierīces platums | 71 mm |
| Ierīces augstums | 71 mm |
| Ierīces dziļums | 36 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8690495064834 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8690495064831 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 8690495064835 |