| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Sealing profile L=225mm, can be cut to 2.25mm. Grey |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000771 |
| Virsmas aizsardzība | Lakots |
| Materiāls | Plastmasas |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4015081994335 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8711426194649 |
| Krāsa | Pelēks |
| Platums | 160 mm |
| Augstums | 18 mm |
| RAL numurs | 7035 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 12 |