| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Sealing profile L=214.5mm, can be cut to 18mm and 2.25mm, black |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | RO |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000771 |
| Virsmas aizsardzība | Lakots |
| Materiāls | Plastmasas |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8711426315013 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 9010238232136, 9010238232136 |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 50 mm |
| Augstums | 7 mm |
| RAL numurs | 9005 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 12 |