| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SE 1220 MNP readID One |
| Zīmols | Siedle |
| Kategorijas |
RFID
|
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8471 9000 00 |
| ETIM | EC002998 |
| Biežums | 13.56 MHz |
| Radio protokols | Citi |
| Maks. pārraides diapazons | 20 mm |
| Digitālo ieeju skaits | 0 |
| Digitālo izeju skaits | 0 |
| Maks. pārraides ātrums, rādījums | 64 kBit/s |
| Maks. pārraides ātrums, rakstīšana | 64 kBit/s |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4056138011834 |
| Platums | 57 mm |
| Augstums | 89 mm |
| Dziļums | 12 mm |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Sprieguma veids (ieejas spriegums) | DC |
| Elektriskā pieslēguma veids | Citi |
| Savienojums ārējai antenai | No |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | Citi |