| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Screw-type fuse base 25A-500V DII |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 9095 00 |
| ETIM | EC000094 |
| Nominālā strāva | 0 A |
| Nominālais spriegums | 500 V |
| Stabu skaits | 1 |
| Konstrukcijas izmērs | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8711426251854 |
| Montāžas metode | Citi |
| Modelis | Piestiprinātā skrūve |
| Materiāls | Citi |
| Versija ar vāku | No |