| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Self Drilling Screw 4.8×16mm 034745 |
| Zīmols | Legrand |
| Kategorijas |
Screws
|
| Izcelsmes valsts* | TW |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7318 1552 00 |
| ETIM | EC000891 |
| Virsmas aizsardzība | Galvaniski/elektrolītiski cinkots |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Materiāls | Tērauds |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3414971441880 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3414971441897 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 3414971441903 |
| Galvas forma | Sešstūris |
| Skrūvju sistēma | Sešstūris |
| Vītņu formēšana | Vītņu veidošana |
| Garums | 16 mm |
| Vītnes izmērs (metriska) | 4.1 |
| Piķa vītne | 1.6 mm |
| Rūdīts | No |
| Vītnes diametrs | 4.8 mm |
| Pašam garlaicīgi | Yes |